Service Pack dla Microsoft Visual Studio

W pierwszej połowie marca br. ukazał się zestaw poprawek do Visual Studio 2010: pakietu programistycznego oferowanego przez firmę Microsoft. Na service packa czekaliśmy niemal rok od momentu ukazania się nowego pakietu. Warto ściągnąć go z Windows Update, aby samemu przekonać się w jakim stopniu odświeży on produkt Microsoftu.

Microsoft Visual StudioCo otrzymamy wraz z service packiem? Zdaniem producentów seria poprawek naprawi wszystkie wykryte dotąd błędy i usterki, zwiększy stabilność oraz wydajność programu. Co więcej dzięki nowym mechanizmom łatwiej będzie zintegrować Microsoft Visual Studio z Project’em i SharePoint’em. W jakim stopniu sprawdzą się te doniesienia? Warto przekonać się samemu.

Dla przypomnienia: Microsoft Visual Studio to specjalne środowisko, które umożliwia tworzenie, testowanie oraz wdrażanie aplikacji, usług sieciowych oraz serwisów internetowych. Wersja 2010 wyszła w ubiegłym roku i charakteryzowała się m.in. wykorzystaniem .NET Framework 4.0, wsparciem SQL 2008 oraz integracją z Windows 7.

Podobne Artykuły:

 

Zostaw odpowiedź