Nowa wersja Adobe Photoshop CS6 jest już dostępna !!!

Na Adobe Photoshop CS6 pracuje już ponad milion użytkowników na całym świecie.Adobe Photoshop CS6

Dołącz do nich i TY.

Dla oprogramowania Adobe Photoshop CS6 nie ma rzeczy niemożliwych. Wszelkie fantastyczne koncepcje i twórcze wizje są do zrealizowania w stosunkowo krótkim czasie. Intuicyjne funkcje do tworzenia i edytowania materiałów wideo zwiększają wydajność pracy i pozwalają uzyskać niesamowite efekty.

Czym się wyróżnia nowa wersja Adobe Photoshop CS6

Posiada narzędzie ŁATKA z uwzględnieniem zawartości – czyli funkcję pozwalającą na korektą obrazów z ogromną precyzją dzięki możliwości wybrania z obszaru próbki, za pomocą której cały obraz zostanie naprawiony.

Mechanizm graficzny Mercury

Dziki zastosowaniu mechanizmu graficznego dostęp do najważniejszych narzędzi programu stał się szybszy i prostszy, co ma bezpośredni wpływ na wzrost wydajności pracy. Praca z dużymi obrazami przebiega bardzo sprawnie, z uwagi na obsługę technologii 64-bitowej na wielu platformach.

Nowe zmodyfikowane narzędzie do projektowania

Dla ułatwienia pracy przy rozbudowanych projektach zastosowane zostały liczne udogodnienia. Style czcionek zapewniają spójność formatowania. Przy użyciu warstw wektorowych jest możliwość dodawania podciągnięć i gradientów do obiektów wektorowych, oraz tworzenie własnych podciągnięć i linii kreskowych, a także wyszukiwanie warstw .

Intuicyjna produkcja wideo

Praca z nagraniami wideo możliwa jest przy zastosowaniu mechanizmów programu Adobe Photoshop CS 6. Obecnie produkcję klipu można udoskonalić korzystając z narzędzi programu i efekt uzyskuje się stosunkowo szybko dzięki specjalistycznemu zestawowi funkcji intuicyjnych.

Podobne Artykuły:

 

Zostaw odpowiedź